• ADRES
  • Özel İzmir Amerikan Koleji
  • İnonu Caddesi No. 476
  • 35290 Göztepe
  • İzmir, Turkey

İlgili kişi

Pozisyon

e-posta adresi/dahili

Tim Huttemann

Genel Müdür

thuttemann@aci.k12.tr

Didem Erpulat

Okul Müdürü

derpulat@aci.k12.tr

Mine Erim

IB Koordinatörü ve Müdür Yardımcısı

merim@aci.k12.tr

Seçil Yöndem

Lise Müdür Yardımcısı
(L2,L3,L4)

syondem@aci.k12.tr

Kıvanç Peşteli

Lise Müdür Yardımcısı(Haz,L1)

kpesteli@aci.k12.tr

Nuray Asan
 

Oktay Ünal

Akademik Müdür Yardımcısı

 

Akademik Müdür Yardımcısı

nasan@aci.k12.tr
 

ounal@aci.k12.tr

Cantürk Candan

Mali ve İdari İşler Müdürü

ccandan@aci.k12.tr

Aydan Yakın

Kurumsal İletişim Yöneticisi

ayakin@aci.k12.tr
Dahili: 4438

Irmak Türkan

Eğitsel Kollar Koordinatörü

iderebasi@aci.k12.tr
Dahili: 4407

Meliha Pileşina Kurt

Kayıt İşleri Sorumlusu

mpilesina@aci.k12.tr
Dahili: 4430

Gülşah Boydak

Lise 2-4 Sekreteri

gboydak@aci.k12.tr
Dahili: 4403

Tuğba Tuncer

Hazırlık-Lise 1 Sekreteri

ttuncer@aci.k12.tr
Dahili: 4458

James Boobar

Yurt Dışı Üniversiteler Danışmanı

jboobar@aci.k12.tr
Dahili: 4474

Teoman Aksu

Yurtiçi Üniversiteler ve Kariyer Danışmanı

taksu@aci.k12.tr
Dahili: 4449

Demet Akıncı Rehberlik Bölüm Başkanı

dakinci@aci.k12.tr
Dahili: 4425

Sefa Akseki Psikolojik Danışman (Hazırlık)

sakseki@aci.k12.tr
Dahili: 4408

Müjde Kartov Psikolojik Danışman (L1)

mkartov@aci.k12.tr
Dahili: 4453

Melis Okkkaoğlu Psikolojik Danışman (L2)

myavuz@aci.k12.tr
Dahili: 4465

Selcan Yavuz Psikolojik Danışman (L3)

seyavuz@aci.k12.tr
Dahili: 4487

Esin İnce Aydın Psikolojik Danışman (L4)

esinince@aci.k12.tr
Dahili: 4462

 

Adınız
Soyadınız
E-Posta adresiniz
Telefon    
Talebiniz Hakkında